× Domov O nás Členovia Fotogaléria Videogaléria Informácie pre členov Členovia klubu Kurzy Campanillas Vaše otázky Blog WDSF - Laugaricio Cup

Login


Tanečná škola Paškovcov

Tanečná škola manželov Paškovcov pôsobí v Trenčíne už desiatky rokov. Tanečné páry pod vedením trénerov TK DUKLA Trenčín dosahujú vynikajúce výsledky nielen na slovenských, ale i na zahraničných, celosvetových súťažiach. Okrem trénerskej práce v Tanečnom klube Dukla Trenčín sa pripravujú i začiatočníci, deti od 6 do 10 rokov v pohybových prípravkach, taktiež i mládežnícke a dospelé začiatočnícke páry v Kurzoch spoločenského tanca.

Príprava na stužkovú

      ,,Navždy sa zachová, v pamäti stužková..." Určite nechceš, aby si všetci dookola pretáčali video ako šlapeš triednej na nohy pri úvodnom valčíku. My ťa naučíme, ako ohúriť všetky spolužiačky! Zo slečien spravíme pravé dámy, ktorým nádherné šaty budú iba doplnkom k ich ladnému pohyb po tanečnom parkete.

Tanečné lekcie môžu mať charakter individuálnych lekcií pre páry alebo formu kurzu pre celú triedu.

Termín je na osobnej dohode s lektormi.

Kurzy pre dospelých

      Chcete sa naučiť základy spoločenských tancov? Waltz, valčík, foxtrot, polka či latinskoamerické tance ako sú čača, samba, jive či salsa? To je len malá ukážka z toho, čo všetko sa môžete u nás naučiť. A nie len to! Zoznámite sa aj so spoločenskou etiketou, ktorá je tancu neodmysliteľnou súčasťou.

Jesenný kurz má zápis vždy v prvé 2 týždne v septembri. Zimný kurz má zápis vždy v prvé 2 týždne v januári.

Presné miesto a termín kurzu zverejňujeme na úvodnej stránke tohto webu vždy min. mesiac dopredu.

Prípravka pre deti

      Chcete aby sa vaše dieťa naučilo tancovať a spoznalo čaro spoločenských tancov? Máte jedinečnú možnosť! Náš klub každoročne otvára prípravku pre tých najmenších. Naučia sa základné kroky štandartných i latinsko-amerických tancov ako anglický valčík, polka, čača, jive a mnoho ďaľších. Takisto si osvoja aj správne držanie tela, vystupovanie pred publikom, základy slušného správania a hlavne ich pripraví na profesionálnu kariéru.

Tanečná prípravka pre deti vo veku od 6 do 10 rokov.

Prípravku otvárame vždy v septembri, zápis sa koná v prvý septembrový týždeň.

Svadobný tanec

      Blíži sa váš veľký deň a určite chcete, aby bolo všetko dokonalé. Šaty, torta, výzdoba... všetko je už pripravené, ale mysleli ste aj na svadobný tanec? Radi vám pomôžeme s výberom hudby či jednoduchou choreografiou šitou práve pre vás. Aj vďaka nám na tento deň určite nikdy nezabudnete!

Individuálne hodiny pre prípravu mladomanželov ku prvému spoločnému tancu na svadobnej hostine.

Záujemci o idndividuálne hodiny sa majú možnosť dohodnúť na termíne telefonicky.

A Vy ste sa už zapísali na kurz?

Tanečný klub TK Dukla organizuje rad tanečných kurzov ako pre dospelých, tak aj prípravde pre deti, na stužkovú, svadobný tanec a podobne.
V prípade záujmu vyplňte prosím našu online prihlášku.

© TK Dukla Trenčín
+421 905 203 880 / eva.dusan.paska@gmail.com
Made by Jakub Slávik Web Studio

          This website was made by Jakub Slavik Web Studio 2018<br>
          All rights reserved<br><br>
          <div style="width:80%; margin-left:10%;" align="center"> <img src="../img/ciara.png" align="center" style="width:100%;"></div>
          If you have any questions, need more information or just want to tell me your opinion, please don’t hesitate to contact me:<br>
          +421 904 301 549 / +7 (968) 923-24-00<br>
          slavik.jakub@yahoo.co.uk